TTM Dental Company Mariusz Opala

http://ttm.info.pl
502 542 651
Baczków 66C
Wola Mysłowska
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9.00 - 18.00 sob. 10.00-16.00

Opis firmy:

Od 2004 roku świadczymy usługi profesjonalnej renowacji tapicerek foteli stomatologicznych oraz tapicerek innych sprzętów medycznych w tym stołów operacyjnych.

Nasza usługa to nowe poszycie, a w razie potrzeby także regeneracja lub przeprofilowanie gąbek, naprawa stelaży tapicerek i stołków lekarskich. 

Co wyróżnia naszą ofertę: 
- wykonujemy renowacje każdej, nawet mocno profilowanej tapicerki fotela stomatologicznego (Stern Weber 300, A-dec 500, Sirona C8, Dw 2000 itp.),
- dla nas liczy się nie tylko czas (oferta weekendowa), ale i jakość usług: tapicerka zawsze wygląda jak prosto z fabryki (z zachowaniem wszystkich profili, bez żadnych fałd, zakładek i szyć w miejscach gdzie ich nie powinno być), 
- możemy podnieść komfort w gabinecie - przebudowując tapicerkę na styl eXtraSoft.

Przekonaj się, że warto zaufać naszej jakości i doświadczeniu!

 

 

Galeria zdjęć:

Opinie klientów Dodaj opinię

Ocena ogólna:

(10)
Ocena klienta:

Stern Weber

Profesjonalna naprawa tapicerki w unicie Stern Weber. Szybkie i solidne wykonanie. Jakość lepsza od fabrycznej. Na czas naprawy otrzymałem zastępcze siedzisko. Do tego Pan Mariusz poprawił niedociągnięcia producenta w kwestii zaczepów i utrzymania folii chroniącej siedzisko unitu. Szkoda, że fabrycznie, w oryginale nikt o tym nie pomyślał... Serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi za pomoc!

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

Tapicerka A-dec 500

Pan Mariusz wymienił tapicerkę w fotelu A-dec 500 oraz w krzesełku, a włściwie ratował mnie po wcześniejszej wymianie u polecanego "fachowca".Byłam wprost zachwycona , jak pan Mariusz odzyskał materiał i wykorzystał do wymiany. Praca wykonana profesjonalnie, dostałam zastępcze elementy na czas wymiany. Kontakt bardzo dobry. Godny polecenia fachowiec!

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

wymiana tapicerki

Usługa wymiany zużytej tapicerki została wykonana bardzo szybko, rzetelnie, fachowo i solidnie. Dziękujemy.

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

OPINIA

Po prostu polecam,jak na początek współpracy-bez zastrzeżeń.Profesjonalnie.

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

Opinia

Bardzo dziękuję za szybką realizację naprawy zagłówka, krzesła asystentki i podkładek ochronnych. Kolor i materiał są dobrane bardzo dobrze. Na plus należy dodać miłą obsługę, nienaganny kontakt telefoniczny i cenę , która jest trafnie wystawiona w przeciwieństwie do firm konkurencyjnych. Nie cena a uczciwe i słowne podejście do zadania spowodowały ,że wybrałem i będę polecał właśnie TĄ firmę.

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

A-dec 500

Polecam firmę Pana Mariusza TTM. Pełen profesjonalizm !!! Bardzo ładnie została u mnie wymieniona tapicerka w fotelu A-dec 500 oraz w krzesełku. Materiał zaproponowany na wymianę jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Terminowe wykonanie wymiany. Polecam wszystkim których czeka wymiana tapicerki w fotelu stomatologicznym.

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

Pełna profesja

Z usług tapicerskich firmy TTM korzystałem kilkanaście razy i jestem pełen podziwu i uznania dla ich fachowości i rzetelności. Jako serwisant sprzętu stomatologicznego sam miałem trudności ze wskazaniem który element jest tapicerowany a który jest w oryginale z fabryki. Śmiało mogę napisać że elementy tapicerowane w firmie TTM są lepsze i staranniej wykonane niż "nówki sztuki" z pudełka.

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

Jak najbarrdziej Pozytywnie

Praca wykonana sprawnie, dokładnie, terminowo. Polecamy jak najbardziej

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

POLECAM

Polecam tą firmę bardzo ładnie wykonuje swoją prace, wzorowo wykonała mi tapicerkę do unitu nie da się odróżnić czy to oryginał czy robione to przez ta firmę. POLECAM !!!

Klient poleca tą firmę
Ocena klienta:

SUPER

Pełna profeska,Wszystko super i bezproblemowo, Pan Mariusz przesympatyczny człowiek na odpowiednim miejscu oby więcej takich fachowców.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient poleca tą firmę


Tak NieNie będą przyjmowane opinie zawierające dane osobowe, teleadresowe, opinie wulgarne, Do jednej firmy można wystawić 1 opinię. Opinie mogą podlegać weryfikacji co do autentyczności, co może powodować opóźnienia w pojawianiu się ich w serwisie.