Opinia klienta na temat firmy: Piotr Hahn Artex

Ocena klienta:

NIE POLECAM

Przestrzegam przed "współpracą" z p. Piotrem. Totalnie nieodpowiedzialny, nieprofesjonalny i niesłowny człowiek. Umówiliśmy się na konkretny termin remontu (wyznaczony przez p. Piotra, nie naciskałam, że musi być "już, zaraz, teraz"). Cały tydzień przed wyznaczonym terminem p. Piotr nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości. Łaskawie odebrał telefon w umówionym dniu, by ze stoickim spokojem powiedzieć, że się nie pojawi, ale mam się nie martwić potrzebuje jeszcze max. 2 dni i na pewno zdąży wykonać remont (meble zostały zamówione na konkretny termin wyznaczony przez p. Piotra). Cała sytuacja się powtórzyła jeszcze dwa razy - żadnego kontaktu (mimo dziesiątek prób dodzwonienia) i zwodzenie mnie w stylu "jutro na pewno będę". Ostatecznie p. Piotr w ogóle się nie pojawił zostawiając mnie z niczym (poniosłam też dużo dodatkowych kosztów w związku z tą sytuacją). Na szczęście, dzięki życzliwości znajomych, cudem udało mi się znaleźć ekipę, która była w stanie wejść z dnia na dzień i przeprowadzić remont. Okazało się przy okazji, że p. Piotr ewidentnie chciał mnie naciągnąć, bo zaproponowana przez niego kwota była o 100% (!) wyższa od konkurencji (to akurat nauczka dla mnie, żeby nie ufać ludziom i zawsze sprawdzić cenę w kilku miejscach). Jeśli komuś zależy na solidnej robocie i jednocześnie na kontakcie z poważnym, odpowiedzialnym człowiekiem to na pewno niech daruje sobie telefon do p. Piotra (zresztą szanse na to, że odbierze są i tak nikłe).

Klient nie poleca tej firmy

Opinia klienta na temat firmy: D&D Projekt

Ocena klienta:

Super

Bardzo fajna firma, która w pierwszej kolejności stawia na wysłuchanie oczekiwań klienta. Dobry zespół specjalistów, pracują szybko i naprawdę solidnie. Ja polecam po tej krótkiej współpracy, ale robiąc remont nie zawahałbym się skorzystać po raz drugi.

Klient poleca tą firmę

Opinia klienta na temat firmy: Kor-Pol Jacek Kornet

Ocena klienta:

Odradzam

Nie rzetelna firma. Poziom wykonania prac bardzo niski. Fugi nierowne. Kostka się bardzo szybko pozarywala. Poprawek nie chce zrobić, telefonów nie odbiera. W momencie zainkasowania zapłaty radykalnie zmienia nastawienie i ma klienta w poważaniu.

Klient nie poleca tej firmy

Opinia klienta na temat firmy: Meble na wymiar DamianeX Holeczek Damian

Ocena klienta:

Opinia

Szczerze polecam usługi pana Damiana. Meble są wykonane solidnie oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły, warto również zwrócić uwagę na krótki czas wykonania usługi. Firma Damianex charakteryzuje się profesjonalizmem, bardzo dobrym przygotowaniem do pracy. Uważam, że istotną informacją jest nienaganna punktualność. Klienci firmy nie muszą się martwić o pył, kawałki mebli walające się po podłodze, ponieważ pracownicy firmy Damianex po wykonaniu danej usługi sprzątają. Posiadam kuchnię wykonaną przez pana Damiana jestem bardzo zadowolona. Kuchnia jest nowoczesna, pomimo małej przestrzeni pokoju, kuchnia jest przestronna i co najważniejsze funkcjonalna.

Klient poleca tą firmę

Opinia klienta na temat firmy: Briw Sprzątanie Wnętrz Bożena Dróżdż

Ocena klienta:

polecam

polecam

Klient poleca tą firmę

Opinia klienta na temat firmy: FHU Tom Car Polska Tomasz Krzyształa

Ocena klienta:

Złodzieju!

Skurwe*** po prostu. Kupiłem od niego auto za 55.000zl "bezwypadkowe" które miał mocne wypadek i był całe malowane. + Nie oddał 2000zl zaliczki, sprawa jest w toku w sądzie. Złodzieju ! NIE POLECAM

Klient nie poleca tej firmy

Opinia klienta na temat firmy: Thermoplast DK Daniel Kaniewski

Ocena klienta:

Niezadowolony klient

Nie polecam nikomu i przestrzegam. Pan Daniel K. to człowiek, który nie dotrzymuje terminów i obietnic. Rolety zewnętrzne na 3 okna montuje ponad pół roku przy tym niszcząc okna i rysując parapety. Po otrzymaniu zapłaty całkowicie olewa klienta. W moim przypadku rolety sa nadal źle e zamontowane kontakt z firmą sie urwał sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie.

Klient nie poleca tej firmy

Opinia klienta na temat firmy: Alan Żak Usługi Remontowo - Budowlane Art - Bud

Ocena klienta:

Opinia

Pan Alan Żak to oszust budowlany. Ostrzeżenie! !!!

Klient nie poleca tej firmy

Opinia klienta na temat firmy: Antex-Anteny Radosław Brzeziński

Ocena klienta:

Anten anteny jozefow

Pełny profesjonalizm Polecam w 100%

Klient poleca tą firmę

Opinia klienta na temat firmy: Dam-Bud Ogrodzenia Joanna Łukasik

Ocena klienta:

Polecam !!!

Witam. Firma Dam-Bud stawiała u nas ogrodzenie. Muszę przyznać że jesteśmy mile zaskoczeni. Murki wymurowane super, przęsła identyczne jak wybraliśmy na internecie. Po za tym podłączyli napęd do bramy, wideodomofon i klawiaturę szyfrującą. Wszystko tak jak się umówiliśmy. Wszystkie materiały załatwili i przywiezli, naprawdę miłe zaskoczenie. Szkoda że coraz mniej jest takich firm. Polecam. Mirek.

Klient poleca tą firmę
12345678910z15>|