Zgłoś firmę

Zgłoś firmę i dołącz do grupy firm rzetelnych i profesionalnych. Sprawdź jakie korzyści daje certyfikat PCBOK

 

W celu uzyskania Certyfikatu PCBOK należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W ciągu kilku dni zostanie przeprowadzone badanie firmy i stworzony raport. Firmy, których współczynnik zadowolenia klientów wyniesie określony poziom, otrzymają możliwość odebrania Certyfikatu PCBOK. Proces weryfikacji firmy pod kątem badania współczynnika zadowolenia klientów jest bezpłatny.

W momencie kiedy firma uzyskała odpowiedni poziom pozytywnych opinii klientów i zechce wziąć udział w procesie certyfikacji PCBOK, zostanie wysłana przesyłka kurierska, która bedzie zawierała:

- papierową wersję Certyfikatu PCBOK z oryginalnym podpisem Koordynatora projektu, na którym znajduje się pełna nazwa organizacji oraz informacja o tym za co otrzymała dany Certyfikat,

- dane dostępowe do swojego konta na stronie www.pcbok.pl,

- naklejkę z logo PCBOK informującą o posiadanym Certyfikacie.

Do zamówienia dołączamy fakturę, która będzie potwierdzeniem zrealizowanej transakcji. Wartość faktury można odpisać na poczet kosztów z tytułu prowadzonej działalności.Badanie przeprowadzane jest bezpłatnie natomiast odbiór Certyfikatu wiąże się z opłatą wynoszącą 99 złotych brutto + koszt przesyłki 15 złotych brutto, co daje łączną kwotę 114,00 złotych brutto. Całość płatna jest przy odbiorze przesyłki. Do zamówienia dołączamy oświadczenie o tym, że opłata jest jednorazowa i nie wiąże się z żadnym abonamentem.